Welcome To Weblog PostMan Iran

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... (حسین پناهی)

راز سرباز شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج).
ساعت ۳:۱٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/۱٠/۱٢  کلمات کلیدی: راز سرباز شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج)

رمز سربازش شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج)

همه مسلمان ها منتظر آقا امام زمان (عج) هستند تا با ظهورشون دنیا رو از بدی ها پاک کنه و خیلی ها مثل من دوست دارن یکی از اون سربازان آقا امام زمان (عج) باشن.
راز سربازی آقا پیش منه ولی سرباز آقا شدن سخته بیایید از همین امروز،از روزی که این مطلب رو میخونیم در هر جایی که هستیم به خودمون به آقا امام زمان قول بدیم که دیگه گناه نکنیم دیگه دروغ نگیم، دیگه دزدی نکنیم، دیگه تهمت نزنیم، دیگه ...
سرباز آقا شدن راه طولانی و سختیه که باید از همه مراحل به خوبی بگذریم برای اینکه سرباز آقا بشی هر وقت از خواب بیدار میشی هر وقت به جای میری یا میای بگو من یکی از بهترین سربازان آقا میشم من برترین سرباز آقا میشم با گفتن این کلمات و با اراده خودت دیگه سمت گناه نخواهی رفت.


برخی از روایات از سیزده زن نام می برند که هنگام ظهور امام ، با حضرتش هستند و شاید آنان از کسانی اند که از نیروهای ابتدایی حضرت مهدی می باشند. برخی از روایات نیز عدد زنانی را که به حضرت یاری می رسانند،چهار صد نفر یا هفت هزار و هشتصد نفر ذکر کرده اند و آنان زنانی هستند که پس از قیام، حضرت را همراهی می کنند و در کارها به آن حضرت یاری می رسانند.
در کتاب فتن ابن حماد آمده است، تعداد مؤمنان به هنگام خروج دجال، دوازده هزار مرد و هفتهزار و هفتصد یا هشتصد زن هستند.(فتن، ص151)
امام باقر(ع) می فرماید: « به خدا سوگند! سیصد و اندی نفر(اصحاب خاص مهدی(عج)) خواهند آمد و پنجاه زن در میان آنان است.»(الغیبه نعمانی، ص279) مفضل بن عمر می گوید: امام صادق(ع) فرمود: همراه حضرت قائم(عج)، سیزده زن هستند»؛ عرض کردم: آنان چه می کنند و چه نقشی دارند؟ فرمود: « زخمی ها را مداوا می کنند و از بیماران پرستاری می نمایند؛ همچنان که همراه رسول خدا(ص) بودند ... .»(اثبات الهداه، ج3، ص75)
در برخی از روایات نیز تنها به همراه بودن زنان؛ اکتفا کرده و تعدادشان را ذکر نکرده اند ... .
با توجه به این روایات،‌ روشن می شود که تا هفت-هشت هزار زن در میان لشکریان خواهدند بود که از این تعداد، سیزده تن جز یاران خاص قرار خواهند گرفت.

من مجتبی زارعی از نوادگان آریایی از کشور ایران از شهر تهران قول میدم به آقا حضرت مهدی (عج) که دیگه سمت گناه نرم و یکی از بهترین سربازان آقا باشم.

دوستان بیاییم همگی به آقا امام زمان(عج) قول بدهیم.

اللهم عجل لولیک الفرج

 

رمز سربازش شدن در رکاب آقا حضرت مهدی(عج)